telefonTel: +421 907 753 501 emailE-mail: jurajzsok@gmail.com facebook instagram

Ako si mám vybrať svadobného fotografa?

Ako si mám vybrať svadobného fotografa?

Milí Juraj a Tunde!

,,Koncom 2015 sme hľadali svadobného fotografa, ale žiel nevybrali sme Vás. Svadbu sme mali v lete 2016 a práca nášho svadobného fotografa bolo pre nás obrovské sklamanie. Nemáme krásne momentky zo svadby a ani kvalita fotiek nie je taká aby sme to hrdo ukázali iným. Kedže svadobné šaty sú moje, chcel by som sa spýtať či by ste nám nevedeli urobiť kreatívné fotky...,,

Ako vidno aj z tohto listu nie je to také jednoduché si vybrať svadobné fotografa. Kvôli lacnej techniky z roku na rok rastú majitelia fotoaparátov ktorý si sami seba volajú svadobného fotografa a žial ide to na konto kvalitu fotiek. Ako si máš vybrať fotografa dobre vopred aby si potom po svadbe nebola sklamaná? Dáme Ti dve rady:

 

svadobny-fotograf_008.jpg

 - Pítaj si celé svadobné albumy

 - Pítaj si osobné stretnutie


Prečo si mám pítať celé svadobné albumy?

Zopár dobrých fotiek si vie urobiť teraz skoro už každý, vďaka modernej techniky. Nie každý vie ale nafotiť 16 hodinovú svadbu tak aby zachytil ozajstné momenty. Bude lahšie si vybrať svadobného fotografa ak is pozrieš min. 5 celých svadobných albumov. Pri pozeraní fotiek hladaj momentky, city, lásku, jedinečnosť, radosť a kvalitu. Kedže každá svadba je iná, takže vsetko môže byť troška iné ale jedno vždy musí byť spoločné – na fotkách musí byť ozajstná nálada svadby.

 

CHCEL BY SOM POZRIEŤ CELÉ ALBUMY

 

NORMAL svadobny-fotograf_007.jpg


Prečo si mám pítať osobné stretnutie?

Svadobného fotografa ktorého si vyberieš bude Tvojimi očami na deň D, preto by si mala vedieť čím viac o neho (alebo o nej). Čo vyplíva z jeho slov – je to ozajstný profesionál ktorému je hlavné aby ste Vy boli spokojný alebo vidí vo Vás len veľkú penaženku? Vie Vám dať naozaj užitočné rady (nielen) ohľadom fotenia alebo si musíš slová stiahnúť od neho? Pozerá si na hodinky alebo rád si stráví aj viac času s Vami? Má aj fotoknihy, koľko a aké? Sú v nich obrázky z jednej svadby alebo z viacerých? Opítaj sa že kde a ako to robil. O cene hovorte ale naposledy – o tom že prečo, budeme písať nabudúce.

Nezabudni, čím viac vieš o svojom vysnívanom svadobnom fotografovi a o jeho práci, tým bude lahšie si vybrať fotografa.

 

POPROSIL BY SOM OSOBNÉ STRETNUTIE


 Naspäť do archívu